УКР РУС ENG 
   

КРИМ. В місті Балаклава розпочалася ІІ Всеукраїнська конференція глав та представників єпархіальних відділів у справах молоді УПЦ27 вересня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира у м. Балаклава (АР Крим) розпочала свою роботу п'ятиденна ІІ Всеукраїнська конференція голів та представників єпархіальних відділів у справах молоді УПЦ, організований Синодальним відділом по роботі з молоддю.

В день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, після Божественної літургії в храмі Дванадцяти апостолів в м. Балаклаві урочистим молебнем на початок доброї справи відбулося відкриття молодіжного форуму.

Богослужіння очолив голова Синодального відділу у справах молоді УПЦ єпископ Обухівський Іона.

Перша конференція відбулася в травні цього року під Києвом і зібрала представників 42 з 44 єпархій Української Православної Церкви. Учасники познайомилися між собою, поділилися напрацюваннями, досягненнями та досвідом подолання труднощів, що виникають у роботі з молоддю.

Особливість цьогорічного заходу - до участі запрошені не тільки голови та представники єпархіальних молодіжних відділів, а й активісти діючих в єпархіях православних молодіжних організацій. Очікується прибуття гостей з Білорусі - дружнього профільного закладу Білоруської Православної Церкви.

 


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com