УКР РУС ENG 
   

Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до організаторів і учасників IV фестивалю ЗМІ православних4 жовтня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, у місті Балаклава (Кримська єпархія) відкрився IV фестиваль ЗМІ православних.

На початку роботи голова Синодального відділу Української Православної Церкви у справах молоді єпископ Обухівський Іона зачитав вітальне слово Святішого Патріарха Кирила. Патріарх назвав фестиваль добрим починанням і побажав учасникам успіхів у роботі.

Далі голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр зачитав звернення Блаженнішого Митрополита Володимира до православних журналістів. Блаженніший Владика, зокрема, закликав редакторів і журналістів бути у єдності, підтримувати одне одного, і, таким чином, сприяти поширенню взаємоповаги та порозуміння у суспільстві.

Далі з доповіддю виступив голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко.

Він розповів присутнім про найважливіші теми стосовно Церкви, які сьогодні піднімаються у ЗМІ, а також окреслив коло питань з боку суспільства, на які мають відповісти православні журналісти.

Далі засідання продовжилося в робочому порядку в формі діалогу між учасниками.
 Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com