УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до організаторів і учасників ІХ Міжнародного фестивалю православного кіно «Покров»5 жовтня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, у столичному Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) відкрився IX Міжнародний фестиваль православного кіно "Покров".

Урочиста  церемонія відкриття  розпочалася з перегляду фільму киянина Дмитра Теленкова «Часи…», що оповідає про життя і служіння Предстоятеля Української Православної Церкви.

Далі секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр зачитав вітальне слово Блаженнішого Митрополита Володимира до організаторів та учасників фестивалю. Також були зачитані вітальні адреси Президента та Прем’єр-міністра України.

Українську Православну Церкву на відкритті «Покрову» також представляли: керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, ректор Київських духовних шкіл архієпископ Бориспільський Антоній, голова Синодального відділу у справах молоді єпископ Обухівський Іона.

Фестиваль пройде з 5 по  9 жовтня. У роботі фестивалю беруть участь близько 40 документальних, ігрових, короткометражних та анімаційних робіт з України, Росії, Білорусі, Сербії, Італії, Франції, у тому числі 15 фільмів-прем'єр. Також  у рамках кінофестивалю пройдуть творчі зустрічі з режисерами,  круглі столи тощо.

Видео


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com