УКР РУС ENG 
   

ВІННИЦЯ. Відбулися Збори військового духовенства Української Православної ЦерквиЗ 10 по 12 жовтня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, у Вінниці, під головуванням керівника Синодального військового відділу УПЦ архієпископа Львівського і Галицького Августина, відбулися Всеукраїнські збори священиків Української Православної Церкви, які відповідають за роботу з військовослужбовцями Збройних Сил та інших військових формувань країни.

У заході взяли участь 38 священиків і 30 офіцерів Міністерства оборони України, Збройних Сил України та Внутрішніх військ МВС. На початку зборів було виголошене вітання Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира. Також учасників зборів особисто привітали Митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, командувач Військово-Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Онищенко С. І. та заступник голови Вінницької обласної ради Медведєв Ю. В.

Присутні обговорили модель інституту штатних військових священиків Збройних Сил України. Після широкої дискусії було прийняте рішення про створення робочої групи для остаточного відпрацювання моделі, яка в подальшому буде представлена Священному Синоду УПЦ та, після затвердження, запропонована керівництву держави й Міністерства оборони України. До сьогодні священики здійснюють духовну опіку військових на підставі Меморандуму про співпрацю між Українською Православною Церквою та Міністерством оборони України.

Заходи проходили у Будинку офіцерів та конференц-залі Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону. Учасники зборів також мали нагоду побачити показовий виступ спецпідрозділу ВВ МВС «Ягуар», відвідати музей авіації, ознайомитися з пам’ятними місцями міста.
 
ФОТОЛІТОПИСКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com