УКР РУС ENG 
   

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ. Секретар Предстоятеля УПЦ взяв участь в урочистостях з нагоди 20-річчя відродження Межиріцького монастиря22 жовтня, у Межиріцькому Свято-Троїцькому чоловічому монастирі (Рівненська обл., Осрозький р-н., с. Мижиріч) відбулись урочисті загоди з нагоди 20-річчя відродження обителі.

В цей день, у соборному храмі обителі  Божественну літургію очолив митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, якому співслужили архієпископи:  Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (секретар Предстоятеля УПЦ), Рівненський і Острозький Варфоломій, єпископи: Городницький Олександр та Шепетівський і Славутський Діонісій, духовенство Рівненської та сусідніх єпархій.

Після відправи, архієпископ Олександр зачитав вітальне слово Предстоятеля Української Православної Церкви та з благословення Блаженнішого Владики вручив наміснику монастиря архімандриту Феодору (Мельничуку) орден преподобних Антонія та Феодосія Печерських.

Того ж дня, владика Олександр відвідав  Свято-Георгіївське подвір’я  Свято-Миколаївського Городоцького жіночого монастиря, де звершив Всенічне бдіння.

Після богослужіння, владика поздоровив настоятельку ігуменю Михаїлу (Заєць) та насельниць із недільним днем.

На молитовну  згадку про відвідини подвір'я, матушка-ігуменя подарувала архієпископу Олександру ікону Пресвятої Богородиці.


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com