УКР РУС ENG 
   

ХАРКІВ. У сороковий день по смерті митрополита Никодима у кафедральному соборі міста відправлено заупокійне богослужіння24 жовтня, Божественну літургію в Свято-Благовіщенському кафедральному соборі звершили митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Ізюмський Онуфрій, єпископи: Сєверодонецький і Старобільський Агапіт, Горлівський і Слов'янський Митрофан. Архієреям співслужило духовенство Харківської єпархії.

За богослужінням молилися  голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, інші представники влади.

Після відправи Високопреосвященніший митрополит Донецький Іларіон у своїй промові сказав багато теплих слів на згадку про спочилого митрополита Никодима, про його багаторічне служіння Святій Церкві та захист канонічного устрою в церковному житті на Архієрейському соборі Харківському в 1992 р.

Адресу Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, приурочену до сорокового дня по смерті митрополита Никодима, зачитав секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Олександр.

Архієпископ Ізюмський Онуфрій від імені духовенства та віруючих подякував Блаженнішому Митрополиту Володимиру за слова батьківської любові та підтримки пастви Харківської єпархії, а також висловив вдячність архіпастирям за їх приїзд до Харкова, святі молитви і повагу до пам'яті покійного святителя.

Потім біля труни митрополита Никодима в нижньому храмі Свято-Благовіщенського собору була відслужена панахида.

Після закінчення богослужбової частини і поминальної трапези Преосвященні архіпастирі відвідали резиденцію Харківських архієреїв на території Свято-Покровського чоловічого монастиря.

За матеріалами сайту Харківської єпархії
 

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com