УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Секретар Предстоятеля УПЦ освятив храм на території Державної пенітенціарної служби України3 листопада, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, секретар Предстоятеля УПЦ  архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр звершив чин освячення храму на честь Преображення Господнього, що знаходиться на території Державної пенітенціарної служби України (вул. Мельникова, 81). Йому співслужили: голова Синодального військового відділу УПЦ архієпископ Львівський  і Галицький Августин та архієпископ Білогородський Миколай.

За богослужінням молилися: керівництво та співробітники Державної пенітенціарної служби на чолі з керівником відомства генерал-майором внутрішньої служби Олександром Лісіцковим, представники державних органів влади і громадськості.

По завершенні, владика Олександр з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира вручив Олександру Лісіцкову орден рівноапостольного князя Володимира ІІ-ступеню.

За словами голови Державної пенітенціарної служби України Олександра Лісіцкова «новозбудований Храм не є лише культовою спорудою. На його базі планується заснувати консультативно-методичний центр з організації духовно-просвітницької роботи у місцях позбавлення волі, діяльність якого буде спрямована на забезпечення конституційного права громадян на свободу світогляду і віросповідання, та координацію співпраці релігійних конфесій, що опікуються пенітенціарною системою».

Нагадаємо, що 19 серпня 2010 року, у день свята Преображення Господнього, на території Державного департаменту України з питань виконання покарань Блаженніший Митрополит Володимир освятив місце під будівництво майбутнього храму на честь Преображення Господнього, а через рік на купол храму був встановлений хрест, який освятив вікарій Київської Митрополії архієпископ Білогородський Миколай.

Наразі в установах виконання покарань функціонують 70 православних храмів і 36 каплиць. Триває будівництво ще 26 храмів.

Фоторепортаж


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com