УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального медичного відділу УПЦ взяв участь у засіданні круглого столу "Проблеми захисту права людини на життя та репродуктивне відтворення"11 листопада голова Синодального відділу з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів єпископ Дрогобицький Філарет взяв участь у засіданні круглого столу "Проблеми захисту права людини на життя та репродуктивне відтворення", яке проходило на базі Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України.

Організаторами зіходу виступили Українська Православна Церква та Всеукраїнська громадська організація "Спаси і сохрани".

Учасниками круглого столу також були: секретар комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я Лілія Григорович,  професор Тулузського університету (Франція), президент Асоціації з навчання та досліджень медичного права доктор Анн-Марі Дуге, ректор Академії адвокатури України Тетяна Варфоломеєва, директор Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики ААУ Радміла Гревцова.

В програмі заходу розглядались питання демографічної ситуації в Україні та інших європейських країнах: проблеми і шляхи вирішення, філософсько-богословські аспекти захисту права людини на життя та репродуктивне відтворення, етичні імперативи і законодавчі можливості попередження абортів в Україні, шляхи вдосконалення законодавства України з питань репродуктивного відтворення людини.

Єпископ Філарет на засіданні дав філософсько-богословську точку зору на проблему розповсюдження абортів та сурогатного материнства, та взяв участь у дискусіях засідання круглого столу.

Насамкінець учасники узгодили та прийняли відповідну резолюцію.
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com