УКР РУС ENG 
   

Делегація Української Православної Церкви, що знаходиться у Страсбурзі, вклонилася стародавнім християнським святиням Ельзасу (ОНОВЛЕНО)9 листопада голова Місіонерського відділу при Священному Синоді УПЦ та Відділу релігійної освіти та катехізації УПЦ архієпископ Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію біля раки з чесними мощами святих Віри, Надії, Лобові та їхньої матері Софії, що знаходиться в храмі святого Трофима в провінції Ешо (Франція).

Йому співслужили представник РПЦ у Страсбурзі ігумен Филип (Рябих), секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, а також клірик Берлінської єпархії протоієрей Михаїл Дронов.

За богослужінням молилися: голова Синодального відділу УПЦ «Церква і культура» ігуменя Серафіма (Шевчик), заступник голови відділу О.В. Щербакова та парафіяни ставропігійного храму Всіх святих Страсбургу.

Того ж дня представники Української Православної Церкви відвідали гору святої Оділії Ельзаської, де вклонилися її чесним мощам.

Нагадаємо, що делегація УПЦ знаходилася в Страсбурзі, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, для презентації факсимільного видання Пересопницького Євангелія у Раді Європи та в Європейській парламентській асоціації.

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com