УКР РУС ENG 
   

Вітання Блаженнійшого Митрополита Володимира організаторам та учасникам Міжнародної науково-практичної конференції «Зародження та розвиток українського цивілізаційного простору: проблеми національного державотворення, духовної та культурної самобутності українського народу»Ваше Високопреподобіє, всечесний отець Ректор!

Шановні учасники конференції!

   У цей знаменний рік, коли наш український народ святкує 20-ту річницю відродження державної незалежності, дуже важливим є спомин про події та учасників обставин проголошення нашої незалежності та глибинне дослідження історії нашого народу та Святої Української Православної Церкви.
  
Проведення міжнародної науково-практичної конференції «Зародження та розвиток українського цивілізаційного простору: проблеми національного державотворення, духовної та культурної самобутності українського народу», що приурочена 1500-річчю виникнення української державності та 20-тій річниці відродження державної незалежності України є знаменною подією для науковців усієї України. Впродовж тривалого часу історія нашого народу, Держави та Православної Церкви розглядалася через призму приналежності до тієї чи іншої працювати над відродженням державного, церковного та культурного надбання. Просвічена апостольською проповіддю святого апостола Андрія Первозванного, наша земля здавна зберігає в собі істину православної віри та євангельської чистоти. Набута століттями православна духовність допомогла нашому народу вистояти у часи нелегких випробувань, зміцнюючи його вірою, надією та любов'ю.
  
Вітаючи організаторів та учасників конференції, бажаємо всім Божого благословення, творчих успіхів і плідної наукової праці. Нехай ваш приклад відданості Святій Православній Церкві та Україні буде достойним орієнтиром для сучасників і наступних поколінь.
 
†Володимир,
Митрополит Київський і всієї України,
Предстоятель Української Православної Церкви

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com