УКР РУС ENG 
   

УЖГОРОД. Голова Синодального відділу УПЦ з проблем біоетики та етичних питань взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Зародження та розвиток українського цивілізаційного простору: проблеми національного державотворення, духовної та культурної самобутності українського народу»11 - 12 жовтня в Ужгородській українській богословській академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатському університеті  була проведена   Міжнародна науково-практична конференція «Зародження та розвиток українського цивілізаційного простору: проблеми національного державотворення, духовної та культурної самобутності українського народу», яка приурочена  до 1500-річчя виникнення української державності та 20-ї річниці незалежності України.

Участь в конференції з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Володимира взяв  голова Синодального відділу УПЦ з проблем біоетики та етичних питань єпископ Макарівський Іларій.
 
Пленарне засідання розпочалося із вітального слова  Предстоятеля Української Православної Церкви до організаторів та учасників конференції, яке виголосив єпископ Макарівський Іларій. Також владика Іларій виступив з доповіддю: «Релігійно-естетичний фактор вибору Православ'я Київською Руссю як основи державотворення».

Також в конференції взяли участь науковці з України, Російської Федерації, Греції, Словаччини, Угорщини, Польщі, Грузії та Сполучених Штатів Америки,  представники Помісних Православних Церков й  інших вищих богословських закладів.

За результатами роботи науково-практичної конференції ухвалено резолюцію.
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com