УКР РУС ENG 
   

РУМУНІЯ. Намісник Ставропігійного монастиря Паїсія Величковського у м. Севастополі відвідав Нямецький монастирЗ благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, священноархімандрита чоловічого монастиря святого преподобного Паїсія Величковського в м. Севастополі, намісник монастиря архімандрит Гавриїл (Анісімов) відвідав Нямецький монастир (Румунія) в день пам'яті преподобного старця Паїсія.

13 - 14 листопада  отець  Гавриїл відвідав місця, пов'язані з подвигами преподобного Паїсія Величковського на Румунської землі: монастир Сикул і Драгоміра.
15 листопада архімандрит Гавриїл  звершив Божественну літургію у Нямецькому монастирі.

За відправою було прочитано Євангеліє слов'янської мовою. Слід відзначити, що дане богослужбове Євангеліє було надруковано в 1763 році в монастирі Драгоміра з благословення преподобного Паїсія Величковського, про що є запис зроблений власноруч старцем Паїсієм на титульному аркуші.
Після закінчення богослужіння,  від імені Блаженнішого Митрополита Володимира, архімандрит Гавриїл передав у дар Нямецькій обителі ікону з часткою мощей преподобної  Єлени Флорівської, а  від насельників настоятелю Нямецького монастиря - хрест з прикрасами.

В свою чергу,  намісник обителі архімандрит Венедикт (Сауціуць) передав низький уклін Предстоятелю Української Православної Церкви з побажаннями якнайшвидшого одужання, зазначивши що, він і братія Нямецької обителі молиться за нього.
 Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com