УКР РУС ENG 
   

МОСКВА-КИЇВ. Архієреї Української Православної Церкви взяли участь в урочистих заходах з нагоди 65-річчя Святішого Патріарха КирилаУ неділю, 20 листопада, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відзначив своє 65-річчя.

Цього дня у Храмі Христа Спасителя було звершено Божественну літургію.

Богослужіння очолили Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, Святіший і Блаженніший Католикос-Патріарх всієї Грузії Ілія II, Блаженніший Митрополит Варшавський і всієї Польщі Сава та Блаженніший Митрополит Чеських земель і Словаччини Христофор.

Першоієрархам співслужили члени Священного Синоду, голови синодальних відділів, настоятелів ставропігійних монастирів Руської Православної Церкви, голови делегацій Помісних Православних Церков, архіпастирі й священнослужителі Руської, Української, Грузинської, Румунської, Болгарської, Польської Церков і Церкви Чеських земель і Словаччини, представників Помісних Православних Церков при Московському Патріаршому престолі, клірики м. Москви.

Після закінчення Божественної літургії в Трапезних палатах кафедрального соборного Храму Христа Спасителя відбувся урочистий прийом з нагоди ювілею Святішого  Патріарха.

З вітальним словом від імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України та вірян Української Православної Церкви звернувся керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан.

Привітання Президента України Віктора Федоровича Януковича оголосив Тимчасовий повірений у справах України в Російській Федерації В.В. Яцюк.

Потім зі словами подяки до учасників урочистостей звернувся Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.

За матеріалами Прес-служби Московської Патріархії
 
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com