УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У день народження Блаженнішого Митрополита Володимира єпископат Української Православної Церкви молився за здоров’я та одужання свого ПредстоятеляСьогодні, 23 листопада, у 76-й день народження Блаженнішого Митрополита Володимира, у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври була звершена Божественна літургія.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, богослужіння очолили постійні члени Священного Синоду Української Православної Церкви: митрополити Одеський та Ізмаїльський Агафангел, Донецький та Маріупольський Іларіон, Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Під час богослужіння архієреї, священнослужителі та віруючі молилися за здоров’я та скоріше одужання свого Предстоятеля. На сугубій єктенії дияконом були виголошені прохання, а потім була прочитана сугуба молитва за здоров'я Блаженнішого Владики.

Наприкінці богослужіння був відправлений молебень.

Після Божественної літургії, керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан та члени Священного Синоду УПЦ відвідали Блаженнішого Митрополита Володимира у лікарні.

Фоторепортаж


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com