УКР РУС ENG 
   

У Київських духовних школах розпочав роботу Круглий стіл "Православіє в Україні: актуальність сучасної апологетики"24 листопада, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, в Церковно-археологічному кабінеті КДАіС розпочав роботу Круглий стіл "Православіє в Україні: актуальність сучасної апологетики".

Завданнями проведеного заходу є: визначення сучасних ризиків, захист від яких становить мету сучасної православної апологетики, актуальної в Україні; визначення її практичних завдань і меж: вирішення питань актуальності створення та розвитку православного апологетичного руху; визначення форм взаємодії Синодальних відділів та інших структур УПЦ, навчальних закладів та православної громадськості в питаннях апологетичного служіння.

Відкриваючи засідання, до присутніх звернувся голова Синодального відділу УПЦ у справах молоді та Опікунської ради Всеукраїнського апологетичного центру в ім'я св. Іоанна Златоуста єпископ Обухівський Іона. У своїй промові Його Преосвященство привітав всіх учасників та розповів про роботу та цілі апологетичного Центру.

На засіданні також були присутні: голова Навчального Комітету при Священному Синоді УПЦ ректор КДАіС архієпископ Бориспільський Антоній; голова Богословсько-канонічної комісії при Священному Синоді УПЦ та Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі збройними силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин; голова Синодального відділу УПЦ у справах сім'ї єпископ Васильківський Пантелеімон; голова Синодального відділу благодійності та Соціального служіння УПЦ архідиякон Сергій Косовський,  а також представники Синодальних відділів УПЦ, громадських та державних організацій, провідні фахівці з сектознавства Європи та СНД.

Після вступної частини учасники приступили до обговорення першої теми "Напрями і межі сучасної апологетики та діяльності Всеукраїнського апологетичного центру в ім'я Св. Іоанна Златоуста". У рамках дискусії увазі слухачів були представлені численні доповіді.

Круглий стіл продовжить свою роботу 25 листопада. За результатами роботи зборів планується прийняти кілька підсумкових документів.


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com