УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Представник Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ взяв участь у щорічному фестивалі творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями24 листопада представник Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ взяв участь в 11-му щорічному фестивалі творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Повір у себе".

Фестиваль пройшов у Дніпровському районі столиці за підтримки Синодального відділу благодійності та соціального служіння, районної адміністрації, районного осередку "Партії регіонів", трудами Соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді, громадської організації "Долоні" спільно з настоятелем храму Всіх Святих Воїнів священиком В'ячеславом Яковенко .

У фестивалі взяли участь близько двохсот дітей-інвалідів. Після закінчення фестивалю всі учасники отримали від організаторів та прихожан храму Всіх Святих воїнів подарунки солодкі та збірки аудіо і відео казок. Також учасники та глядачі мали можливість прикластися до ікони прп. Агапіта Печерського з часткою його святих мощей.

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com