УКР РУС ENG 
   

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко привітав Блаженнішого Митрополита Володимира із Днем народженняВаше  Блаженство!

Від імені колегії Міністерства внутрішніх справ України та мене особисто прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди Вашого   
Дня народження!

Протягом тисячоліть необхідність збереження духовності, плекання духовних, джерел життя все більше усвідомлюється людством. В умовах становлення нашої держави, як, повноправного члена світового  співтовариства, вагомим чинником утвердження менталітету і самобутності українського народу виступає релігія. Адже Церква разом із ненькою-Україною пройшли тернистий шляхового розвитку й становлення.

У всі часи релігія впливала на розвиток культури та моралі народу. В стінах Церков, монастирів створювалися шедеври культури, мистецтва, книгодрукування. Й  нині віра в слово боже постає для кожного із нас носієм духовності зберігаючи й примножуючи людські визначення добра, любові, милосердя та терпимості.

Ви, Ваше блаженство, несете Українському народові осяйний вінець Віри, Надії, Любові і робите все можливе для збагачення його духовного життя.

Ми сподіваємося, що наше співробітництво і надалі буде спрямоване на розгортання моральних, основ, традицій і норм, які мають значний вплив на посилення віри кожного працівника міліції в силу нашого народу, історичну цінність нашого минулого, в справедливість ідеї, які він захищає.
 
Бажаємо Вам миру, міцного здоров'я, щастя, благополуччя, нових звершень у Вашій нелегкій, але благородній справі на благо нашої Батьківщини. Хай здійсняться усі Ваші мрії, а добрі починання стеляться світлим рушником добра та любові християн.

Нехай усі дороги Вашого життя будуть осяяні теплом вдячних сердець, а Господь дарує Вам довгі та щасливі літа!

З  повагою

Міністр внутрішніх справ України
В.Ю. Захарченко

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com