УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ зустрівся із послами Румунії та Молдови в Україні25 листопада, голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом республіки Румунія в Україні паном Корнелом Іонеску та  Надзвичайним і Повноважним Послом республіки Молдова в Україні паном Іоном Стевіле. Зустріч відбулась у резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Зокрема, дипломати передали Блаженнішому Митрополиту Володимиру поздоровлення із Днем народження, а також подякували  за можливість відправлення богослужінь румунською мовою у Києво-Печерській Лаврі для членів румунської та молдавської громад столиці.

З благословення Блаженнішого Владики, архієпископ Олександр вручив панам послам ордени святителя Петра Могили.

Наостанок сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

На зустрічі також був присутні голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко, співробітники відділу Відділу Зовнішніх Церковних Зв'язків УПЦ священник Димитрій Попеску (на якого покладені обо'язки опікування Румунсько-Молдавської діаспори міста Києва) та Миколай Попеску.
ФОТОЛІТОПИС
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com