УКР РУС ENG 
   

Міністр Культури України Михайло Кулиняк та Перший заступник Міністра Культури України Юрій Богуцький поздоровили Блаженнішого Митрополита Володимира з Днем народження 

 

Предстоятелю Української Православної Церкви

Митрополиту Київському

і всієї України

Володимиру

 

Ваше Блаженство!

 

Прийміть найщиріше вітання з нагоди Вашого Дня народження.

    В суспільній та громадській думці Ви здобули заслужену повагу як відомий церковний діяч, знаний в Україні та поза її межами, зробили вагомий внесок у відродження православної духовної спадщини, збереження православних і культурних сакральних надбань нашого народу. Віряни Православної Церкви в Україні та поза її межами цінують Вас як знаного пастиря, відомого богослова і церковного діяча, надзвичайно душевну і щедру людину.

    Немало значимо й те, що Ваше багатолітнє Архієрейське служіння зігріває паству світлом Христового вчення, сприяє досягненню духовної єдності, громадянського миру і злагоди, що виступає запорукою стабільного демократичного поступу українства, його щасливого майбутнього.

   Нехай же Господь і надалі дарує Вам здоров’я, духовну і тілесну міць на довгі роки, аби всі могли бачити Ваші нові звершення на ниві самовідданого служіння Всевишньому та Православній Церкві.

   З глибокою повагою,

 

Міністр Культури України

Михайло Кулиняк

 

Перший заступник Міністра Культури України

Юрій Богуцький
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com