УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій взяв участь у зустрічі глав та представників УПЦ, УПЦ-КП та УГКЦ із представниками української інтелігенції1 грудня, у Києво-Могилянській академії відбулася зустріч глав та представників  Української Православної Церкви, УПЦ-КП та УГКЦ із представниками української інтелігенції.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, участь у зустрічі взяв Вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій.

Зустріч була присвячена двадцятій річниці референдуму, на якому український народ підтвердив проголошення незалежності України.

У ході зустрічі було  оприлюднено спільно опрацьоване Звернення Української Православної Церкви, УПЦ-КП та УГКЦ  щодо суспільно-політичної ситуації в Україні.

За підсумками зустрічі учасники вирішили залучати до діалогу, здатного забезпечити оновлення суспільних відносин, представників національної інтелігенції та широке коло людей доброї волі. Тому вони запланували спільно розробити і представити всій Україні на початку 2012 року пріоритети суспільного розвитку, а також принципи соціальної взаємодії в їх реалізації.

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com