УКР РУС ENG 
   

Члени делегації Елладської Православної Церкви, що супроводжують в Україні правицю великомученика Димитрія Солунського, відвідали Харківську єпархію30 листопада та 1 грудня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, Харківську єпархію відвідала делегація Елладської Православної Церкви на чолі з митрополитом Верейським, Наусським і Комбанійським Пентелеімоном. В Україні грецька делегація супроводжує правицю великомученика Димитрія Солунського.

Головною метою візиту грецьких ієрархів до Харкова стало молитовне поклоніння чесним мощам патріарха Константинопольського Афанасія, що знаходяться у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі.

1 грудня
у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі м. Харкова була звершена  Божественна літургія, яку очолили  митрополит Верейський, Наусський і Комбанійський Пентелеімон, митрополит Елласонський Василій та виконувач обов'язків керуючого Харківською єпархією архієпископ Ізюмський Онуфрій.

Наприкінці богослужіння митрополит Пантелеймон висловив сердечну подяку Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Володимиру і архієпископу Ізюмському Онуфрію за можливість відвідати місто Харків та молитовно вшанувати свого земляка, святителя Афанасія (Пателларія), патріарха Константинопольського.

Після Божественної літургії біля раки із мощами святителя Афанасія було звершено молебень.

Наостанок архієпископ Онуфрій подякував грецьким архіпастирям за святі молитви і братнє спілкування та на пам'ять вручив гостям ікони святителя Афанасія з частками його святих мощей.


Сайт Харківської єпархії
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com