УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу взяв участь в роботі Круглого столу «Як захистити моральність в Україні в інтересах дітей та суспільства в цілому. Думка громадськості»Круглий стіл організований Громадською радою при Державному комітеті телебачення і радіомовлення України. За думкою організаторів захід покликаний стати місцем для конструктивної дискусії серед журналістів, представників громадськості, Церков, та профільних органів влади з метою проаналізувати реальний стан речей у державній політиці в сфері телебачення, радіомовлення і преси, а також ефективність застосовуваних заходів із захисту суспільної моралі в інтересах дітей і суспільства в цілому.

Учасники Круглого столу обговорили стан суспільної моралі в Україні, питання етичних та законодавчих меж у сфері діяльності ЗМІ та проблеми законодавчого регулювання, насамперед ситуацію довкола Закону України «Про захист суспільної моралі» та Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

Від Української Православної Церкви в роботі Круглого столу взяв участь голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Георгій Коваленко. У своєму виступі протоієрей Георгій наголосив на відповідальності Церкви за стан суспільної моралі, а також закликав українські медіа співпрацювати з Церквою щодо виховання суспільства на Заповідях Божих та християнських чеснотах. Також він висловив здивування тим, що в Громадській раді при Держкомтелебачення і радіомовлення відсутні представники традиційних релігій.


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com