УКР РУС ENG 
   

Відбулось підсумкове зібрання благочинних районів міста Києва12 грудня, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира,  у Свято-Іллінському храмі столиці під головуванням секретаря Київської Митрополії, благочинного міста Києва протоієрея Віталія Косовського відбулось чергове зібрання благочинних столичних районів, на якому були підведені підсумки за 2011 рік.

Отець Віталій подякував благочинним за проведену роботу та підкреслив важливість того, що в минулому році богослужіння почали звершуватись ще в десяти нових храмах.

На зібрання благочинних були запрошені голова комісії соціального служіння протоієрей Володимир Косточка та голова комісії церковного просвітництва священик Ігор Базаринський. Отець Володимир розповів про перші результати роботи очолюваної ним комісії. А отець Ігор ознайомив присутніх з програмою акції милосердя «Добро є», в рамках якої до свята Святого Миколая недільні школи міста Києва отримають матеріальну допомогу.

Крім того, на зібранні благочинних було розглянуто декілька дисциплінарних питань.

Сайт Київської Митрополії


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com