УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив молебень за здоров'я ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС14 грудня, в день вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС і 25-річчя завершення будівництва "Саркофага", з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив молебень за здоров'я чорнобильців-ліквідаторів і заупокійну літію по загиблих ліквідаторах аварії.
   
На заході, який проходив на території Київського державного Меморіального Комплексу жертвам Чорнобильської трагедії біля храму святителя Феодосія Чернігівського були присутні: голова Святошинського району С. М. Рюмшин, представники державної міської адміністрації, депутати Верховної Ради України, представники громадських організацій, ліквідатори-чорнобильці з різних місць України.
   
За богослужінням разом з Преосвященним єпископом Феодосієм молилися настоятель храму святителя Феодосія Чернігівського протоієрей Олександр Білокур, благочинний Києво-Печерської Лаври архімандрит Антоній, духовенство міста Києва.
   
Вітаючи тих що зібралися, владика подякував присутнім ліквідаторам за їх самовідданий подвиг, побажав їм міцного здоров'я і сил та передав усім святительське благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.
 


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com