УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. В Києво-Печерській Лаврі відбувся концерт духовної музики для дітей із малозабезпечених родин15 грудня, напередодні дня Святителя Миколая, у Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбувся благодійний концерт для дітей з багатодітних та малозабезпечених родин столиці.

Слухачам були запропоновані духовні піснеспіви у виконанні хору Київських духовних шкіл під управлінням ігумена Романа (Підлубняка).

Перед початком заходу, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, голова Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї  єпископ Васильківський Пантелеімон відправив молебень святителю Миколаю, після чого звернувся до присутніх зі словами настанови та  передав благословення і вітання від Предстоятеля Української Православної Церкви.

Після концерту діти,  що прийшли  до Трапезного храму, отримали у благословення іконочки святого Миколая Чудотворця, а також  солодощі.

Відзначимо, що метою акції, яка вже вчетверте проводилася у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі за підтримки Фонду святого князя Володимира, є залучення дітей до святкових традицій Православної Церкви.


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com