УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. На свято Миколая до Спасо-Преображенського храму на Теремках завітало близько тисячі дітей19 грудня, перед початком Божественної літургії до Спасо-Преображенського храму міста Києва (масив Теремки-2) було принесено ікону святителя Миколая Чудотворця з часточкою його святих мощів. Це дарунок Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира, який передав настоятель храму архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.

Після Літургії у храмі вітали дітей. Сюди завітали учні молодших класів навколишних шкіл – з масивів Теремки-2, Теремки-1 та гімназії №179 – всього близько 1.000 дітей.

Духовенство храму та ктитор Ігор Лисов привітали маленьких християн зі святом та засвітили ялинку на площі перед храмом. Після ігрової театралізованої вистави кожній дитині дістався солодкий подарунок.

Також цього дня  духовенство храму освятило дитячий клуб ”Ліко-Світ”, який відкрив свої двері у масиві “Ліко-град” в будинку 60-а по вул. Ломоносова. В клубі дітей навчатимуть художній творчості, співам та музиці.

Фоторепортаж

Сайт Спасо-Преображенського храму


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com