УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Відбулося засідання Священного Синоду Української Православної ЦерквиЗ благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира 23 грудня 2011 року у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

Згідно Статуту про управління Української Православної Церкви Засідання Священного Синоду проходило під головуванням старішого за хіротонією постійного члену Священного Синоду митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела. В засіданні брали участь митрополит Луганський і Алчевський Іоаннікій, митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, митрополит Донецький і Маріупольській Іларіон, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, єпископ Бердянський і Приморський Єлісей та єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Священний Синод УПЦ розглянув питання, пов’язані з діяльністю Київської Митрополії УПЦ та Київської єпархії УПЦ під час хвороби Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Для координації фінансово-господарської діяльності Київської Митрополії Священний Синод УПЦ створив ревізійну комісію на чолі з митрополитом Вишгородським і Чорнобильським Павлом. Управління Київською єпархією на період хвороби Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира було доручене комісії у складі: архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископ Яготинський Серафим, єпископ Васильківський Пантелеімон. Комісія є підзвітною Головуючому у Священному Синоді митрополитові Одеському і Ізмаїльському Агафангелу. Рішення поточних питань, пов’язаних з діяльністю Київської духовної академії і семінарії, доручено ректору КДАіС архієпископу Бориспільському Антонію. Рішення поточних питань, пов’язаних з життєдіяльністю Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври доручено наміснику Лаври  митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу. Всі поточні питання ставропігіальних монастирів їх намісники і настоятельниці мають узгоджувати з Головуючим у Священному Синоді УПЦ.

Священний Синод УПЦ також розглянув і схвалив діяльність Синодальних відділів і установ Української Православної Церкви за 2011 рік.

Наступне засідання Священного Синоду намічене на 26 січня 2012 року.

Журнали засідань Священного Синоду УПЦ >>>

ФоторепортажКоментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com