УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У Свято-Георгіївському храмі столиці молилися за упокій його будівничого та колишнього міністра транспорту Георгія Кірпи27 грудня, виповнилося 7 років від дня смерті колишнього міністра транспорту і зв’зку України та відомого  мецената-благодійника Георгія Кірпи.

Цього дня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, під склепінням зведеного Георгієм Кірпою храму великомученика Георгія Побідоносця на Південному залізничному вокзалі, настоятель парафії  протоієрей Василій Русінка звершив заупокійну Божественну літургію, а після неї – панахиду на його могилі.

З благословення Блаженнішого Владики, в цей же день заупокійну літію на могилі Георгія Кірпи відправив вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Пантелеімон. За богослужінням молилися: голова адміністрації Держспецтрансслужби генерал-лейтенант Микола Мальков, голова Наглядової ради фонду ім. Кірпи Панасевич Л.Ф., представники міністерства транспорту та Укрзалізниці.

За свого життя він  допоміг у будівництві понад п’ятдесяти храмів та приблизно стільки ж реконструювати. Також ним було реалізовано безліч інших благодійних проектів.
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com