УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій очолив зібрання духовенства Києво-Святошинського благочинія28 грудня, напередодні Нового року і Різдвяних свят,  відбулося зібрання духовенства Києво-Святошинського церковного округу.

Збори розпочалися подячним молебнем який очолив вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій. 

По  завершенні молебню, владика Іларій звернувся до духовенства зі словами настанови, у якому зосередив увагу на сутності  пастирського служіння, а також подякував за понесені труди на благо Матері Церкви. Також владика передав пастирям Різдвяні послання Святішого Патріарха Кирила та  Блаженнішого Митрополита Володимира.

Далі відбулось спілкування духовенства із архіпастирем та поміж собою щодо подій року, що минув, та обговорювання планів на майбутне.

***
Києво-Святошинське благочиніє найбільше з поміж тринадцяти благочинь Київській єпархії, й на сьогодні налічує 67 православних громад у яких свій пастирський послух звершують 86 священнослужителів, з них 76 священників і 10 дияконів. Києво-Святошинське благочиння випускає своє періодичне видання «Православна Київщина», має офіційний сайт благочиння. Очолює Києво-Святошинський округ протоієрей Василій Русінка. Адміністративний центр благочиння – Свято-Вознесенський Кафедральний Собор у місті Вишневому.

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com