УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона відвідав останнє в 2011 році зібрання молоді при Свято-Троїцькому Іонинському монастиріУ четвер, 29 грудня, голова Синодального відділу УПЦ по роботі з молоддю, вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона відвідав останнє в 2011 році зібрання молоді при Київському Свято-Троїцькому Іонинському монастирі.

Цього дня владика приймав привітання з Днем народження та ювілеєм – 40-річчям – від активістів «молодіжки» та координаторів проектів Братства преподобного Іони Київського.

Традиція молодіжних «чаювань» щочетверга в Київському Свято-Троїцькому Іонинському монастирі зародилася понад 10 років тому. За цей час крізь «молодіжку» пройшло декілька поколінь юнаків і дівчат, а самі зустрічі та формат їх проведення здобули популярність не лише в Україні, а й за її межами.

«Молодіжка» – це досвід позабогослужбового спілкування в Православ’ї. Це і духовні бесіди для православної молоді зі священнослужителями, і водночас можливість спілкування з віруючими однолітками. Протягом уже багатьох років беззмінними ведучими «молодіжки» є  нині вже заступники голови Синодального відділу УПЦ по роботі з молоддю єпископа Іони, а саме: архімандрит Іоасаф (Перетятько), ігумен Валеріан (Головченко), священик Миколай Могильний.

На базі «молодіжки» декілька років тому зусиллями небайдужої молоді було створено Братство преподобного Іони Київського. Перша група волонтерів складалася з 10 осіб, які відвідували онковідділення та дитячий будинок. З часом діяльність братства набирала обертів, і на сьогодні це вже масштабний волонтерський рух, що об’єднує близько 400 активістів у проектах соціальної допомоги за більш ніж 15 напрямками.

Вітаючи свого духовного керівника та наставника єпископа Іону, представники Братства відзначили, що саме завдяки владиці від початку діяльності в Братстві склалася атмосфера щирості, взаємодопомоги та скерованості на досягнення поставлених цілей. Волонтери завжди могли розраховувати на увагу, підтримку та розуміння з боку свого духовного керманича. Тому й головне побажання, що пролунало від молоді на адресу голови Братства – Преосвященнішого Іони, у день його народження та ювілей, – щоб доброта, душевне тепло, турбота і підтримка, які всі ці роки бачила від нього православна молодь, повернулася до нього сторицею!

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com