УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона у новорічну ніч звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому Іонинському монастиріУ ніч на 1 січня 2012 року вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона звершив Божественну літургію в монастирському храмі Київського Свято-Троїцького Іонинського монастиря. Богослужіння на Новий рік в обителі вже стали доброю традицією, і цієї ночі віруючих на нічній відправі було не менше, ніж на ранній Літургії.

Після Літургії владика виголосив проповідь про ставлення до свят, святкування Нового року та просте людське щастя.

Спражнє щастя, як наголосив єпископ Іона, можливе лише у Христі Іісусі. І знаходить справжнє щастя та людина, яка прагне жити у Христі та докладає до цього зусиль.

Також у своїй проповіді владика торкнувся значення подвигу мученика Воніфатія, якого Церква вшановує 1 січня. Традиційно вважається, що до цього святого слід звертатися з молитвою про зцілення від недугу пияцтва. Але не лише тим, хто потерпає від алкоголізму, є, про що просити мученика. Як зазначив владика, кожен із нас, подібно до святого Воніфатія, живе у полоні згубних звичок чи веде спосіб життя, несумісний з поняттями про благочестя, виправдовуючи свою неміч та сподіваючись виправитися згодом, колись у майбутньому. І приклад святого мученика, його готовність віддати життя за віру, може стати для нас поштовхом рішуче змінитися, зректися служіння гріху та просити в Бога сил і допомоги вести християнське життя «в усякому благочесті та чистоті».


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com