УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив Божественну літургію у військовій частині в м. Бровари4 січня, в день пам'яті святої великомучениці Анастасії Узорішительниці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив Божественну літургію в храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця на території військової частини в місті Бровари.
   
Його Преосвященству співслужили благочинний округу протоієрей Олександр Левчук, секретар Броварського вікаріатства архімандрит Антоній (Пухкан), настоятель храму протоієрей Сергій Танас, священнослужителі Броварського району.
   
Після закінчення Літургії єпископ Феодосій вимовив проповідь про життєвий подвиг святої великомучениці Анастасії та закликав вірян за прикладом великомучениці всіляко допомагати й молиться за тих, хто знаходиться в ув'язненні та інших скорботних життєвих обставинах. З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира владика Феодосій вручив настоятелеві храму протоієрею Сергію орден преподобного Іллі Муромця II ступеню за багаторічне служіння Церкві Христовій і у зв'язку з 60-річним ювілеєм.
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com