УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У Національній опері України відбулась традиційна митрополича ялинка «Різдвяний вертеп-2012»7 січня, у день Різдва Христового,  у Національній опері Україні відбулося дитяче благодійне свято «Різдвяний вертеп-2012».

«Різдвяний вертеп» - це традиційне різдвяне дитяче свято, яке відбувається під патронатом Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви і проводиться вже в дев'ятий раз. Свято   відвідали  дітлахи з дитячих будинків та шкіл-інтернатів Києва та Київської області.

Організатори: Синодальний відділ УПЦ у справах молоді за участю Союзу православної молоді України в ім'я прп. Нестора Літописця та волонтерського руху православної молоді України «Молодість не байдужа».

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, участь у заході взяли: секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, голова Синодального відділу у справах сім’ї єпископ Васильківський Пантелеімон, голова Синодального відділу у справах молоді єпископ Обухівський Іона.

Від імені Блаженнішого Владики, усіх присутніх привітав  архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.

Після офіційної частини, юні глядачі побачили театралізовану історію народження Іісуса Христа. Акторами були відображені всі євангельські події від народження Спасителя до моменту повернення Іосифа та Марії з Єгипту до Назарета.

Також відбулись виступи дитячих ансамблів - Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина», м. Київ; Зразкового  дитячого ансамблю пісні і танцю Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок України «Яблуневий цвіт», хор хлопчиків «Дзвіночок», м. Київ; дитяча академія танцю ім. С. Лифаря, м. Київ; дитячий ансамбль «Галатея», м. Бровари, Київська область; дитячий ансамбль «Дніпряночка», м. Київ; ансамбль «Зернятко», м. Київ; ансамбль «Країна танців», м. Київ; ансамбль «Юність», м. Київ.

По закінченні свята всі діти отримали солодкі подарунки.Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com