УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У день Собору Богородиці митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел молився в храмі Різдва Христового на Оболоні8    січня,  в неділю після Різдва Христового і в свято Собору Пресвятої Богородиці, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, звершив Божественну літургію у столичному храмі Різдва Христового, що на Оболонській набережній. Високопреосвященнішому владиці співслужили клірики храму.

У проповіді, зверненій до богомольців, митрополит Павел  акцентував на тому, що віруючі повинні возводити себе в той духовний стан, щоби Богонемовля народився і в серцях, де  Йому влаштують тиху пристань, щоб Він зміг керувати нашим життям навіть до Царства Небесного. Дуже важливо, за словами владики, бути вдячними Богу за Його великі благодіяння, а також мати в душі мир, бо така людина сповнена благодаттю Святого Духа, вона ніколи не гнівиться, не злиться і не мстить, бо знає, що Бог є Любов. А людина, що перебуває в Бозі, перебуває в любові й милосерді.

Наприкінці богослужіння,  настоятель храму протоієрей Олександр Голод від імені всіх парафіян подякував митрополитові  за спільні молитви і можливість розділити з ним радість з нагоди великого християнського свята: «У цей день, користуючись нагодою, ми вітаємо Вас з 25-річчям священицької хіротонії. Нехай Господь і надалі посилає Вам, владико, сили, мудрість і крепість керувати ввіреною Вам святою обителлю - Києво-Печерською Лаврою. Нехай Пресвята Богородиця завжди допомагає Вам, а ми завжди раді зустрічати Вас в цьому святому храмі!».

По завершенні Літургії владика Павел благословив кожного, хто молився за богослужінням, і вручив усім іконочки Різдва Христового, а дітворі - солодощі.

Храм Різдва Христового  був зведений в 2006 році. Освячення престолу на честь Різдва Христового 5 січня 2008 року звершив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир.

Сайт Києво-Печерської Лаври


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com