УКР РУС ENG 
   

БЕРЛІН-КИЇВ. Голова ВЗЦЗ УПЦ взяв участь в урочистих заходах з нагоди 25-річчя архієрейської хіротонії архієпископа Берлінського і Германського Феофана11 січня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр взяв участь в урочистих заходах з нагоди 25-річчя архієрейської хіротонії архієпископа Берлінського і Германського Феофана.

Цього дня  Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Берліна звершили архієпископ Берлінський і Германський Феофан, архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та представники Помісних Православних Церков.

Після відправи  владика Олександр, від імені Блаженнішого Митрополита Володимира, поздоровив архієпископа Феофана  із 25-річчям архієрейської та 35-річчям священницької хіротоній та, з благословення Блаженнішого Владики, вручив йому «Відзнаку Предстоятеля Української Православної Церкви». У дар  від Митрополита Володимира архієпископ Олександр передав ювіляру архієрейську панагію.

По закінченні Літургії, голова ВЗЦЗ УПЦ взяв участь у прийомі у Посольстві Російської Федерації, де також привітав керуючого єпархією архієпископа Феофана та мав спілкування із гостями свята.

Фоторепортаж

Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com