УКР РУС ENG 
   

Голова Синодального військового відділу взяв участь у святкуванні Різдва Христового у Галицькому з’єднанні внутрішніх військ МВС УкраїниНа свято Різдва Христового  до солдатів Галицького з’єднання внутрішніх військ МВС України завітав голова Синодального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин.

У військовій капличці, що на території частини,  владика відправив подячний молебень, після чого звернувся до військовослужбовців із повчальними словами:

«Для християнина  найвеличнішими празниками є Великдень та Різдво Христове. Напередодні цих великих свят священнослужителям не просто відвідувати різні заклади, але для нас це велика втіха», сказав він. Також владика привітав усіх військових правоохоронців зі святом:  «Різдво Христове несе нам спасіння. Церква завжди молиться за всіх вас і за тих, хто є в цьому залі і за тих, хто знаходиться на службі та на бойовому чергуванні. Бажаю Вам щоб не заплямували честь мундира та по закінченні служби командири з вдячністю тиснули Вам руки а друзі та рідні завжди були раді вас бачити».

По завершенні богослужіння,  у глядацькому залі всі мали можливість подивитись Різдвяну театральну постановку. Акторами у цьому дійстві були звичайні солдати першого стрілецького батальйону бригади.

Виставу готували майже два тижні. З благословення владики Августина солдатам внутрішніх військ у вільний від вистав та репетицій час допомагала акторка національного театру імені Марії Заньковецької Валентина Щербань: «Ми хочемо зробити у цій частині святковий вертеп, щоб всі хлопці які тут служать, а служать вони із усієї України від нашої львівської землі понесли додому відчуття свята. Враховуючи  те, що це майбутні чоловіки, голови родин, хочеться щоб вони принесли часточку цього свята до себе у родини. А у майбутньому навчили своїх друзів, як насправді, маємо ми християни зустрічати Різдво Христове».

Під час вистави глядачі дізнались про історію самого Різдва та особливості його святкування у різних країнах світу.Підполковник Вадим Голуб, фото автора
 


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com