УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Президент Віктор Янукович відвідав головний лікарняний храм України20 січня Президент Віктор Федорович Янукович відвідав храм святителя Михаїла, першого митрополита Київського, що знаходиться на території Першої клінічної лікарні Києва.

Главу української держави зустрічали клірики на чолі з настоятелем храму протоієреєм Романом Барановським, а також сестринство великомучениці Єлизавети. Голову держави  супроводжували представників держапарату на чолі з начальником адміністрації Президента С. В. Льовочкіним.

Соборним чином на чолі з настоятелем храму протоієреєм Романом Барановським був відслужений подячний молебень перед іконою Богоявлення Господнього та іконою Богородиці «Невипивана чаша».

Після молебню настоятель храму розповів Президентові історію храму та про   численні храмові святині, привезені з паломницьких поїздок по святих місцях Близького Сходу та Греції. Отець Роман Барановський розповів й про засновника храму, відомого мецената купця Першої гільдії Михайла Парфентійовича Дегтярьова. Президент побував в усипальниці Михайла Дегтярьова і приклався до святинь храму. Разом з президентом до святинь також вклонилися супроводжуючі особи держадміністрації.

На завершення відвідин настоятель храму протоієрей Роман Барановський, клірики і сестринство привітали главу держави з минулими святами Різдва і Хрещення Господнього, побажали сил духовних і тілесних, мудрості в управлінні держави і спасіння.

У відповідь Віктор Федорович подякував отцю Роману за надану увагу і молитву, побажав, щоб такий чудовий храм був і далі місцем порятунку і освіти для багатьох православних громадян нашої держави. Підкреслив у своєму слові історичне і гуманітарне значення Православ'я для України, як для держави. У висновку Президент побажав всій громаді храму і настоятелю  духовного вдосконалення і міцного здоров'я.

Сайт Київської Митрополії
 Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com