УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. У Києво-Печерській Лаврі розпочала роботу Всеукраїнська Конференція з питань паломництва24 січня  у конференц-залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври розпочала роботу Всеукраїнська Конференція з питань паломництва.

Організатор  - Паломницький центр при Відділі зовнішніх церковних зв'язків Української Православної Церкви.

Урочистий молебень перед відкриттям Конференції  у Хрестовоздвиженському храмі Лаври  очолив Голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницьким і Вишневський Олександр.

У слові на відкритті  владика Олександр наголосив на необхідності консолідації зусиль паломницьких служб і взаємній допомозі один одному заради загальноцерковного блага.

Звертаючись до учасників Конференції, директор Паломницького Центру при ВЗЦЗ УПЦ Володимир Теліженко охарактеризував сучасний стан паломницького руху в Україні і підвів підсумок роботи Центру за останній рік (нагадаємо, що остання Конференція подібного роду відбулася в жовтні 2010 року і вона стала своєрідною «точкою відліку» в роботі багатьох паломницьких служб України).

Коло питань, які розглядалися в перший день роботи Конференції, торкнулося церковно-канонічних і правових аспектів паломницької діяльності. Також були висвітлені питання паломництва для військовослужбовців, дітей і юнацтва. В рамках Конференції був представлений путівник «Єрусалим. Три дні без гіда» (автор Віктор Щербаков).

Програмою першого дня Конференції передбачена також презентація документального фільму «Скарби Цариці Єлени», створеного паломницьким центром при ВЗЦЗ УПЦ спільно з Синодальним інформаційно-просвітницьким відділом УПЦ і паломницьким центром «Фома» (Німеччина, м. Трір).

Фільм присвячений історії християнських святинь Європи, багато з яких були знайдені і збережені святою рівноапостольною царицею Єленою.
 
Фоторепортаж >>>
 
Відеосюжет >>>


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com