УКР РУС ENG 
   

МОСКВА. Архієпископ Полтавський і Миргородський Филип співслужив Божественну літургію в Московському Храмі Христа Спасителя Блаженнішому Патріархові Феодору, Святішому Патріарху Кирилу і Блаженнішому Митрополиту Христофору22 січня, в неділю 32-у після П'ятидесятниці, після Богоявлення, і день пам'яті святителя Филипа, митрополита Московського і всієї Росії, чудотворця, Блаженніший Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор II, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил та Блаженніший Митрополит Чеських земель і Словаччини Христофор звершили Божественну літургію в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві.

Предстоятелям Олександрійської та Руської Церков і Православної Церкви Чеських земель і Словаччини, зокрема, співслужив голова Місіонерського відділу та Відділу релігійної освіти і катехізації при Священному Синоді Української Православної Церкви архієпископ Полтавський і Миргородський Филип.

За богослужінням молилися численні учасники Різдвяних читань, які прибули до Москви з єпархій Руської Православної Церкви в Росії і за кордоном.

Після закінчення Літургії Предстоятелів Олександрійської Православної Церкви та Православної Церкви Чеських земель і Словаччини, а також усіх присутніх у храмі привітав Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.

Потім прозвучало слово Блаженнішого Патріарха Олександрійського і всієї Африки Феодора II.

Наостанок,  зі словами привітання та подяки за спільну молитву до Святішого Патріарха Кирила звернувся Блаженніший Митрополит Чеських земель і Словаччини Христофор.

Прес-служба Патріарха Московського і всієї Русі/Служба комунікації ВЗЦЗ


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com