УКР РУС ENG 
   

МОСКВА. У рамках роботи XX Міжнародних Різдвяних освітніх читань Голова Місіонерського відділу та Відділу релігійної освіти і катехізації при Священному Синоді УПЦ очолив V напрям «Шляхи Промислу Божого і святоотцівське надбання» та конференцію «Досвід роботи недільних шкіл країн СНД»



23 січня, в Гостинному дворі в Москві відбулося урочисте відкриття XX Міжнародних Різдвяних освітніх читань «Просвещение і моральність: турбота Церкви, суспільства і держави».

У президії форуму взяв участь Голова Місіонерського відділу та Відділу релігійної освіти і катехізації при Священному Синоді Української Православної Церкви Високопреосвященніший архієпископ Полтавський і Миргородський Филип, який очолив делегацію Української Православної Церкви на читаннях.

Церемонію відкриття та перше пленарне засідання очолив Святійший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, який звернувся до присутніх зі вступним словом.

На відкритті форуму були присутні архієреї Руської Православної Церкви, представники інших Помісних Православних Церков, численні представники державних органів і громадських організацій.

24 січня, в другий день роботи Читань в Храмі Христа Спасителя під головуванням архієпископа Полтавського і Миргородського Филипа розпочав роботу V напрям «Шляхи Промислу Божого і святоотцівське надбання», а також конференція «Досвід роботи недільних шкіл країн СНД».

У рамках роботи цього напрямку відбулося ряд конференцій, круглих столів і секцій, зокрема «Надбання святих отців у житті сім'ї та суспільства. До 200-річчя від дня народження преподобного Амвросія Оптинського» (співголови: архієпископ Полтавський і Миргородський Филип, єпископ Тамбовський і Мічурінський Феодосій).

На цій конференції архієпископ Филип виступив з вітальним словом.



Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна Церква



Зворотний зв’язок: presschurch@gmail.com