УКР РУС ENG 
   

МОСКВА. У рамках XX Міжнародних Різдвяних освітніх читань Голова Синодального відділу у справах пастирської опіки козацтва України взяв участь у роботі науково-практичної конференції24-25 січня, у Донському ставропігійному монастирі, в рамках XX Міжнародних Різдвяних освітніх читань «Освіта та моральність спільна турбота церкви і держави» пройшло засідання Секції «Церква і козацтво: шляхи воцерковлення і співпраці».

Очолив засідання намісник Донського монастиря, Голова Синодального Комітету по взаємодії з козацтвом РПЦ єпископ Ставропольський і Невиномисський Кирил.

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, в роботі науково-практичної конференції за напрямом «Церква і козацтво: шляхи воцерковлення і співпраці» взяв участь і виступив з доповіддю Голова Синодального відділу у справах пастирської опіки козацтва України та духовно-фізичного виховання молоді Конотопський і Глухівський Іосиф.

У рамках роботи Секції прозвучали доповіді: «Православ'я - духовно-моральний стрижень козачого світогляду», «Організація науково-методичного забезпечення духовно-морального відродження, державної та іншої служби козацтва», «Про шляхи воцерковлення сучасного козацтва», «Духовні основи Козацтва», «Досвід воцерковлення козацтва як основа місіонерської роботи з різними верствами населення в Краснодарському краї», «Білоруське козацтво в боротьбі з опортуністами від козацтва, що проповідують католицизм», та інші.

Підводячи підсумки єпископ Кирил подякував всім учасникам за плідну роботу, за небайдужість до проблем, що стоять перед козацтвом. Хоча, за словами владики Кирила, багато питань, включені в резолюцію, вже не раз піднімалися, але не отримали належної реалізації, Синодальний комітет із взаємодії з козацтвом буде домагатися втілення в життя найбільш нагальних ідей.

 Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com