УКР РУС ENG 
   

ІСПАНІЯ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій взяв участь у богословській конференції в БарселоніЗ благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира і на запрошення громадської релігійно-благодійної організації - Громади святого Егідія вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій з 22 по 28 січня перебував у Іспанії, де приймав участь в богословській конференції у Барселоні.

Під час форуму єпископ Феодосій виступив з доповіддю на тему "Єдність і милосердя: відповідь християн на виклики сучасного суспільства". Після закінчення конференції владика мав зустріч з представниками мерії Барселони. Також єпископ Феодосій відвідав благодійний учбовий заклад громади святого Егідія для емігрантів, де спілкувався з учнями.

Під час перебування в Іспанії 23 січня єпископ Феодосій мав зустріч з кардиналом Барселони Луїсом Мартінесом Сістаком. В ході зустрічі обговорювалися питання пастирського опікування української православної діаспори в Іспанії. Після зустрічі, яка пройшла в теплій і доброзичливій атмосфері, єпископ Феодосій та кардинал Луїс Мартінес Сістак обмінялися пам'ятними подарунками.

В поїздці до Іспанії єпископа Броварського Феодосія супроводжували секретар Броварського вікаріатства архімандрит Антоній (Пухкан) та клірик Київської єпархії архімандрит Лазар (Ніколаєв).
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com