УКР РУС ENG 
   

ІСПАНІЯ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив богослужіння в православних храмах ІспаніїЗ благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій відвідав Іспанію, де взяв участь в богословській конференції в м. Барселоні.

В ході поїздки 22 січня владика відвідав православну парафію Барселони на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці, де звершив Божественну літургію у співслужінні настоятеля храму ігумена Серафима (Павлова) та кліриків Київської єпархії, що супроводжували владику.
   
На закінчення Божественної літургії єпископ Феодосій передав прихожанам благословення від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира і виголосив проповідь про велич і пренебесність Божественної Літургії, про необхідність для кожного християнина регулярного причастя святих Тіла і Крові Христових. Після закінчення богослужіння продовжилося спілкування владики Феодосія з членами Благовіщенської общини в Барселоні.

Під час перебування в Іспанії 24 січня єпископ Феодосій також відвідав українську православну парафію на честь преподобного Іова Почаївського в м. Мурсія, де звершив молебень та мав спілкування з парафіянами. Православною громадою в Мурсії деякий час опікувалося духовенство Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви, відвідуючи її на великі свята. Наразі в Мурсію вже призначено постійного православного священика, який опікується також і православними общинами в сусідніх містечках.
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com