УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Кирилівський чоловічий монастир столиці вперше відзначив престольне свято31 січня, у день пам’яті святителів Афанасія та Кирила Олександрійських, Свято-Кирилівський чоловічий монастир столиці вперше відзначив престольне свято.  Святкове богослужіння  було відправлене  у соборному  храмі  святих  Афанасія і Кирила.

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, Божественну літургію очолив вікарій Київської Митрополії  єпископ Макарівський Іларій, якому співслужили намісник Свято-Кирилівської обителі єпископ Васильківський Пантелеімон та намісник Свято-Троїцького Іонинського монастиря м. Києва  єпископ  Обухівський Іона, завідуючий Канцелярією Митрополії архімандрит Аркадій (Демченко), благочинний у справах монастирів Київської єпархії ігумен Іларіон (Каменський), а також духовенство монастиря.

Після богослужіння був відправлений святковий  молебень.

Наостанок, єпископ Іларій передав духовенству та богомольцям привітання та поздоровлення від Блаженнішого Митрополита Володимира.

Нагадаємо, що Свято-Кирилівський чоловічий монастир був відкритий рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви від 14 червня 2011 року (журнал № 47).
Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com