УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального відділу УПЦ по роботі з молоддю єпископ Обухівський Іона на прес-конференції в УНІАН представив громадськості кампанію з профілактики наркоманії серед молоді «Жити здорово!»У середу, 1 лютого, в інформаційній агенції УНІАН голова Синодального відділу Української Православної Церкви у справах молоді, вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона очолив презентацію нового соціального проекту боротьби з підлітковою наркоманією «Жити здорово!». Акція ініційована Синодальним молодіжним відділом УПЦ за підтримки видатних діячів культури, митців, спортсменів, зірок вітчизняного шоу-бізнесу.

«Багато молоді бере участь в молодіжному русі „Молодість небайдужа“ УПЦ. Хотілося б перейти на інший рівень. Якщо раніше у нас всі проекти здійснювалися всередині Православної Церкви, зараз ми йдемо до тих людей, які усвідомлюють себе православними, але поки що не воцерковлені. Ми хочемо показати, що без наркотиків жити здорово, і за рахунок позитивного сигналу відвернути молодих людей від гріха. Чому саме церква цим зайнялася? Церква має тисячолітню історію боротьби з пристрастями. Наркоманія не відрізняється від будь-якої іншої гріховної пристрасті й багато в чому має духовні причини», — відзначив глава Синодального відділу у справах молоді УПЦ єпископ Іона.

Реалізація проекту розпочнеться вже 12 лютого: в галереї «НЕФ» (вул. Лаврська, 16) відбудеться мистецький майстер-клас написання картин під керівництвом професійних художників. Свою участь в акції вже підтвердили співачки Ніна і Антоніна Матвієнко, актриса Ольга Сумська, скульптор Олег Пінчук, співачка Гайтана, телеведуча Світлана Рижук, актор Остап Ступка. Спеціальним гостем заходу стане російський актор Петро Мамонов.

У рамках заходу буде проведено добродійний аукціон, на якому лотами стануть картини знаменитостей.

Кошти, зібрані на акції, ініціатори проекту «Жити здорово!» планують спрямувати на підтримку нових форм діалогу з молодим поколінням — на реалізацію творчих ідей переможців конкурсу на кращу вірусну рекламу — сценарії для відеороликів, мультфільмів, есе, фото-колажі.

Як повідомив оргкомітет, кращі творчі ідеї молоді будуть профінансовані та втілені в життя.

Також у планах організаторів проекту «Жити здорово!» — профілактика боротьби з наркоманією в школах і вишах із залученням психологів.


Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com