УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій очолив богослужіння у своєму титульному місті9 лютого, в день перенесення мощів святителя Іоанна Златоуста, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив першу Божественну літургію в тимчасовому храмі на честь великомученика Димитрія Солунського в місті Бровари.
   
Його Преосвященству співслужило численне духовенство Броварського благочинного округу. Перед початком Літургії єпископ Феодосій окропив пристосоване під тимчасовий храм приміщення святою водою.
   
Після закінчення богослужіння владика привітав прихожан з першою Божественною літургією на місці будівництва майбутнього типового храму і вимовив проповідь про важливість відповідального відношення до кожного сказаного слова, про небезпеку стати розповсюджувачем наговорів та наклепів на людей, про небезпеку уподібнитися у своєму житті наклепникам святителя Іоанна Златоустого.
   
Також єпископ Феодосій вручив благодійникам приходу Благословенні грамоти і ордени Української Православної Церкви. Орденом святителя Миколая Чудотворця нагороджений І.З. Петренко, а орденом святого великомученика Георгія Побідоносця - С. Б. Мельник.Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com