УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив Літургію в храмі, що будується в смт. Калинівка11 лютого, в день перенесення мощів священномученика Ігнатія Богоносця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив Божественну літургію в храмі на честь Покрови Пресвятої Богородиці, що будується в пгт. Калинівка Броварського району.
   
Преосвященному владиці співслужило духовенство Броварського благочиння. Після закінчення богослужіння єпископ Феодосій привітав прихожан зі святом і вимовив проповідь про необхідність носіння в серці своєму любові до Бога, а на вустах імені Божого, за прикладом священномученика Ігнатія Богоносця. Також владика побажав настоятелеві та парафіянам з допомогою Божою і під заступництвом Пресвятої Богородиці швидше завершити розпочате будівництво церкви.
   
З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира єпископ Феодосій вручив благодійникові храму В. І. Чернишенко орден святого рівноапостольного князя Володимира другого ступеня.Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com