УКР РУС ENG 
   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив Літургію в новозбудованому храмі в с. Русанів12 лютого, в Неділю про блудного сина, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив Божественну літургію в селі Русанів у новозбудованому храмі на честь святителя Миколая Чудотворця.
   
Його Преосвященству співслужило духовенство Броварського благочинного округу.     Після закінчення богослужіння владика привітав прихожан з недільним днем і вимовив проповідь по темі Євангельського читання, нагадавши, що Небесний Отець чекає кожного з нас, подібно до батька блудного сина, незважаючи на ті гріхи, які ми здійснюємо в повсякденному житті. Також єпископ Феодосій вручив благодійникам приходу Благословенні грамоти і ордени Української Православної Церкви.
   
Будівництво храму на честь святителя Миколая Чудотворця в селі Русанів було завершене два місяці тому, і перша Божественна літургія в церкві звершувалася в день пам'яті небесного покровителя 19 грудня. Раніше богослужіння проходили в пристосованому приміщенні. Велике освячення Миколаївського храму планується звершити в теплу пору року.Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com