УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Голова Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів взяв участь в державних заходах з нагоди річниці виведення військ з Афганістану15 лютого, в день Стрітення Господнього, згадується річниця виведення радянських військ з Афганістану і вшановуються учасники бойових дій на території інших держав. Цього дня в столиці України пройшли святкові заходи за участю перших осіб держави, присвячені цій події.
   
Уранці до Меморіального комплексу загиблим в Афганістані громадянам України, розташованому поряд з Воскресенським (афганським) храмом, були покладені квіти. У церемонії взяли участь Президент України Віктор Янукович, Голова Верховної Ради Володимир Литвин, Прем'єр-міністр Микола Азаров, Секретар РНБО Андрій Клюєв, перший заступник Голови Адміністрації Президента Ірина Акімова, голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов, голова Українського Союзу ветеранів Афганістану Сергій Червонопиский, представники громадськості.

Українську Православну Церкву на заході представляв Голова Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів, настоятель Воскресенського (афганського) храму вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій.
   
Після покладання квітів для учасників церемонії у Воскресенському храмі єпископом Феодосієм була звершена заупокійна панихида за воїнів, загиблих в Афганістані.
   
Вечором того ж дня, на запрошення керівництва Українського Союзу ветеранів Афганістану, єпископ Феодосій відвідав урочисту академію з нагоди свята в Центральному Будинку офіцерів Збройних Сил України.Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com