УКР РУС ENG 
   

КИЇВ. Воскресенський (Афганський) храм в м. Києві буде повністю відреставрований у цьому році15 лютого, в день 23-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану відбулася спільна нарада представників Уряду України, Української Православної Церкви, громадських організацій воїнів-інтернаціоналістів і їх сімей.    

Очолив нараду прем'єр-міністр України Микола Азаров, Українську Православну Церкву представляв Голова Синодального відділу у справах пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів єпископ Броварський Феодосій, в зустрічі взяли участь Голова Українського Союзу ветеранів Афганістану генерал-майор Сергій Червонопиский, Голова правління міського союзу ветеранів Афганістану Микола Гончаренко, Голова комітету сімей воїнів загиблих в Афганістані Алла Шипова, представники Кабінету Міністрів, столичної державної адміністрації, громадських організацій.

В ході роботи наради були підняті питання про відновлення доплат сім'ям загиблих воїнів-афганців, виділення квартир сім'ям ветеранів, виділеннякоштів на ремонт пам'ятників афганцям.

Також розглядалося питання про остаточну реставрацію пам'ятника архітектури – Воскресенського храму на Печерську, який після його повернення Церкві 20 років тому і по сьогоднішній день є храмом-пам'ятником жертвам війни в Афганістані та місцем молитви ветеранів-інтернаціоналістів.

За словами прем'єр-міністра України Миколи Азарова всі питання, що піднімалися на нараді, у тому числі про реставрацію Воскресенського храму, будуть вирішені Урядом уцьому році.
 Коментувати

Содержимое этого поля хранится скрыто и не будет показываться публично.
 


   
orthodox.org.ua

Українська Православна ЦеркваЗворотний зв’язок: presschurch@gmail.com